Terugblik op Makersfestival
10 november 2011 06:56
In Amsterdam Nieuw West zijn plannen voor een stadslandbouwproject op het plein voor de creatieve hotspot ‘Garage Notweg’. Studenten Food Academy zijn hands-on betrokken bij de voorbereidingen voor deze ‘FoodScape’.
Op 5-11 ’11 vond op Notweg nr. 38 de presentatie van de plannen plaats en waren er uiteenlopende lokale voedselvoorzieningsactiviteiten en ambachten te zien én te beleven. Zoals zelf ijsmaken zonder ijsmachine, Groenten uit Amsterdam tot lokaal appelmoes produceren en bier brouwen.
Samen met Hogeschool Inholland was Wellantcollege de hele dag aanwezig met een stand en studenten verzorgde er Smaaklessen. Vooral de Smaaktesten en de spannende Spacecups vonden gretig aftrek bij de jeugd. Ze zorgden voor voor uiteenlopende vragen en gesprekken over het mbo en hbo Food onderwijs van Food Academy. Ouders van de jongere bezoekertjes namen de brochures over 'Smaaklessen op de basisschool' voor de juf of meester mee naar huis.