Kerstmarkt groot succes!

21 december 2011 08:49 - Door F. van Laar

Print

 

De kerstmarkt van 15 december was ondanks het slechte weer een groot succes.

Overdekt

Vanwege het herfstweer vond de kerstmarkt dit jaar binnen plaats. De zogenaamde zandhal was in gezellige kerstsfeer gebracht en marktkramen lagen vol met zelfgemaakte spullen zoals kransen, oliebollen en kaarsen. Buiten brandden de vuurkorven en in het dierenverblijf werd het kerstverhaal opgevoerd.

Imme verkoopt heerlijke oliebollen!

Mooie kunstwerken van marsepein.

 

Met zijn allen!

Alle leerlingen hadden een taak; van het regelen van de marktkramen tot het bakken van oliebollen en van het organiseren van de kerststal tot het in de hand houden van de financien.

Zelfgemaakte bijzondere kerstbomen!

 

"De markt is goed bezocht; al voor de opening waren er bezoekers die graag wilden komen shoppen.  Ik ben trots op onze leerlingen; zeker de eerstejaars hebben voor de eerste keer iets moeten verkopen en dat is niet makkelijk! Ik zag heel veel leerlingen op klanten afstappen om hun waren te kunnen verkopen. Super!

Uiteraard bespreken we de markt met de leerlingen na zodat ze het de volgende keer nog weer beter zullen doen,"

 aldus mevrouw Van Laar.

 

 

Stuur door