Planten 1 & 2 jarige in Artis Amsterdam

Print

 

Op maandag 16 mei jl. zijn wij met een groep van 12 eerstejaars leerlingen, 11 jongens en 1 meisje, in Artis aan het werk geweest. Dit was voor de leerlingen de eerste keer dat zij aan actief konden deelnemen aan een project van het Meeting Point.

In Artis hebben wij samen met de hoveniers van Artis 1 & 2 jarig perkgoed aangeplant op de aquariumvelden.

Helaas was het weer niet al te best, maar dat mocht de leerzame pret niet drukken.

De leerlingen werden vooraf geïnformeerd door de stagecoördinator van Artis hoe zij te werk moesten gaan. Tijdens de uitleg werd ook nog even op het hart gedrukt dat zij nu werknemer waren en geen gast en dat zij dus zich ook zo moesten gedragen.

Er werd door onze leerlingen keihard en enthousiast gewerkt. Zelfs zo hard dat we bijna voor de pauze helemaal klaar waren. Dit hadden de mannen van Artis niet verwacht.

Na de pauze hebben we het gedeelte afgemaakt bij de aquarium velden. Nadat we klaar waren werd de leerlingen gevraagd of zij ook nog op het terras bij de pelikanen aan de slag wilden gaan. Dit wilde ze wel.

Hier hebben ze twee grote plantenbakken aangepakt. Eerst wat bollen gerooid, daarna huidige planten vermeerderd en ook hier weer nieuwe kleurrijke 1 & 2 jarige ingezet.

Ook deze twee plantenbakken wisten onze leerlingen helemaal netjes en in nog steeds hetzelfde enthousiasme helemaal af te maken.

Artis was weer ontzettend tevreden met het geleverde werk van onze leerlingen. Elke keer noemen zijn ook de enorme drive waar de leerlingen het werk mee doen en dat ze altijd leergierig zijn en veel vragen stellen.

Stuur door